Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri uzmanlık ister. Bağcılar Tesisat olarak uzman kadrosu ile sizlerin hizmetindedir.

Uzmanlarımız için yetenekli ve iyi eğitimli olmak eşit oranda önemlidir. Hiçbir teknoloji ve cihaz operatöründen bağımsız olarak su kaçağını bulamaz. Su kaçağı bulma süreci teknoloji, eğitim ve uzmanlığın kombinasyonudur.

Bu sahada çalışacak teknisyenler iyi ve detaylı bir eğitim almalıdır. Gayrimenkul sahipleri profesyonel anlayışa sahip kurumsal, su kaçağı ve su tesisatı problemleri tespit ve onarım şirketimizden hizmet alarak, binlerce liralık gereksiz tadilat masrafına sebep olabilen, beceriksizce yapılmış onarım çalışmalarından kendilerini koruyabilir.

Su Kaçağı Tamiri İşlemi

Su kaçağını ararken, beton veya tuğla duvarda, fayans veya parke yer döşemesinin altında her nerede olursa olsun tespit işlemi kır ve ara metoduyla yapılmaz. Bağılar Tesisat da yapılan tüm su kaçağı tespiti işleminde herhangi bir kırma işlemi olmaz. Su kaçağının tamiri aşamasında ise sadece sızıntı veya kaçağın olduğu tesisata gerekli müdahaleyi yapabilmek için bir fayanslık alan kırılır. Sorunlu bölgeye uzun yıllar sorun çıkarmayacak şekilde kaynak yapılarak, tesisatınızın sorunsuz çalışması sağlanır.

Siz de sıkıntı yaşamak istemiyorsanız su kaçağı uzmanını arayın. Uzmanlarımız tadilata gerek kalmayacak şekilde kırıp dökmeden su kaçağını tespit edip onarsın. Ve üstelik tüm işlemler firmamız tarafından %100 garanti kapsamındadır.