Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Evinizde, işyerinizde veya işletmenizde su kaçağı mı var ya da komşunuzdan evinize su mu damlıyor, sizden komşunuza su mu sızıyor?… Tüm bu sorunları kırmadan-dökmeden “su kaçağı tespiti” hizmetimizden yararlanarak çok kısa bir sürede çözüme kavuşturabilir, bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Kaçakların bulunması normal yollarla pek de kolay bir iş değildir. Bilinçsizce su kaçağı tespiti yapmaya çalışmak samanlıkta iğne aramak gibidir. Su tesisatları yer altından geçtiğinden veya duvara gömülü olduğundan dolayı su kaçağı tespiti oldukça zor ve meşakatli bir iştir.

Su kaçağu bulma işlemi için çağırdığınız ustanın teknolojik ekipmanları yok ise veya yeterli teknolojik ekipmana sahip değilse evinizin, iş yerinizin her yerini köstebek gibi kırıp dökmeden bulması pek de mümkün değildir.

Su sızıntısı, sızıntının olduğu yerlerin çok daha uzağından dışarı çıkabilmektedir. Bundan dolayı da usta sızıntıyı tespit edebilmek için duvarı, zemini kırmak zorundadır. İlk kırdığı yer doğru yer değilse bir başka tahmin yapacak ve bu bulana kadar bu şekilde devam edecek. Bu da yapınızda ciddi tahribata ve kirliliğe yol açacaktır.

Ancak uzman bir ekipten alacağınız destek ile yapılarınızın kırılmadan, dökülmeden su kaçağı tespiti yapılabilecektir. Üst düzey teknolojik ekipmanlar ile kırmadan, dökmeden su kaçağının olduğu yer noktasal tespit edilip, onarılmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı
su kaçağı tespit işlemi, su kaçağı bulma, su kaçakları bulma, su sızıntısı bulmai bağcılar su kaçak tespiti, su kaçağı bulma bağcılar, tesisat kaçak bulma, su kaçağı, tıkanıklık açma, su tesisatçısı, tesisatçı, kameralı su kaçağı tespiti, kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti…